Wybielanie zębów lampą Beyond : 999 złNie odkładaj marzeń na później. Podaruj sobie śnieżnobiały uśmiech!

Skorzystaj z PROMOCJI na wybielanie zębów lampą Beyond za 999 zł!

(standardowa cena wynosi 1.299 zł)

Zęby z wiekiem tracą swoją biel. Wpływają na to przebarwienia, powstające na skutek gromadzenia się w mikroszczelinach szkliwa związków kawy, herbaty, wina czy soków. Zmiana odcienia zębów na żółto-szary występuje również u osób palących papierosy. Dlatego wybielanie zębów na fotelu dentystycznym jest bezpiecznym i skutecznym sposobem na przywrócenie swojemu uśmiechowi zdrowego, śnieżnobiałego blasku.

Dlaczego warto skorzystać z wybielania w technologii Beyond?

NATYCHMIASTOWY EFEKT

Wybielanie zębów w technologii Beyond pozwoli Ci uzyskać natychmiastowe odświeżenie barwy zębów już na pierwszej wizycie.

TRWAŁE WYBIELENIE

Efekt wybielania zębów w technologii Beyond utrzymuje się nawet przez 2 lata!

BEZPIECZEŃSTWO

Wybielanie zębów przeprowadzają nasze doświadczone higienistki na zlecenie lekarza stomatologa. Na każdym etapie całego procesu, czuwają nad bezpieczeństwem Pacjenta. Wybielanie zębów przeprowadzone jest na tylko zdrowych zębach, bez żadnych ubytków. Przed rozpoczęciem zabiegu, dziąsła zostają dokładnie zabezpieczone, aby wyeliminować ryzyko wystąpienia podrażnień. Po zabiegu, higienistka stomatologiczna przekazuje dokładne instrukcje jak dbać o zęby po wybielaniu, aby efekt utrzymał się na lata.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Wybielanie zębów można przeprowadzić w przypadku zębów wyczyszczonych z osadu i kamienia. Po zabiegu może wystąpić nadwrażliwości, która ustępuje zwykle po 24h. Przez około tygodnia po wybielaniu ważne jest również stosowanie „białej diety” (ograniczenie barwiących napojów tj. kawa, herbata, czerwone wino oraz wyrobów tytoniowych). Przeciwskazaniem do wybielania jest: ciąża, karmienie piersią, wiek poniżej 18 roku życia.

W SMYLO pracujemy od poniedziałku do soboty, w godzinach zarówno porannych jak i wieczornych.

Zarezerwuj wizytę już dziś!

Telefonicznie +48 22 718 41 11 lub + 48 882 873 234

Za pomocą Facebook Messenger

Za pomocą formularza poniżej